Przejdź do treści

Endodoncja, leczenie kanałowe zębów - Warszawa, Mokotów

Endodoncja

Endodoncja powszechnie zwana jest leczeniem kanałowym i obejmuje leczenie zapaleń miazgi zęba i tkanek okołowierzchołkowych.

Leczenie wymaga wyjątkowej precyzji, ponieważ kanały zębowe mogą mieć bardzo skomplikowaną budowę, często trudno widoczną gołym okiem. W celu zaplanowania leczenia bardzo pomocne jest trójwymiarowe zdjęcie rentgenowskie (CBCT), które w każdej chwili można wykonać u nas na miejscu.

Każdy gabinet Mokotooth Prestige Dental wyposażony jest ponadto w zintegrowany z fotelem pacjenta mikroskop Zeissa, dzięki czemu opracowywanie nawet najbardziej skomplikowanych kanałów jest znacznie łatwiejsze.

W trakcie leczenia czasem występuje konieczność wykonania małego zdjęcia RTG. Aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy komfort leczenia przy każdym fotelu znajduje się aparat do takich właśnie zdjęć.

Nowoczesna endodoncja może być szybka, sprawna i bardzo dokładna. W naszej klinice każdy gabinet jest wyposażony w system maszynowego opracowania kanałów i ciepłą gutaperkę do ich wypełniania.

 

Oferujemy leczenie przez doskonałych lekarzy, specjalizujących się w leczeniu schorzeń z różnych dziedzin stomatologii.

Wysokiej klasy materiały i narzędzia a przede wszystkim zaawansowany sprzęt diagnostyczny i medyczny (m.in. CBCT, radiowizjografia, piezochirurgia, znieczulenie komputerowe oraz biolaser i laserowe medyczne wybielanie zębów) pozwalają na uzyskiwanie znakomitych rezultatów leczenia